Piamax Dachy

Naszą misją jest upiększanie otaczającego krajobrazu.

Jako dekarze mamy realny wpływ na kształtowanie otaczającego nas krajobrazu. Dzięki umiejętnościom rzemieślniczym i poczuciu estetyki staramy się wykonywać naszą pracę tak, aby widok zrealizowanej inwestycji cieszył oko i napawał zachwytem przez długie lata.

Dach jest jednym z najistotniejszych elementów budynku. Chroni on zarówno konstrukcję, jak i wnętrze przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. W naszej pracy przykładamy dużą uwagę do tego, co nie rzuca się w oczy – solidne zabezpieczenia i poprawne obróbki. Oprócz walorów estetycznych dach musi być przede wszystkim szczelny, wykonany zgodnie ze sztuką dekarską. Na wszystkie nasze prace udzielamy gwarancji.

Korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych, profesjonalnego sprzętu i sprawdzonych materiałów. Współpracujemy z wiodącymi składami dachowymi, dzięki czemu mamy dostęp do najlepszych produktów w przystępnych cenach. Wszystko to w połączeniu z efektywnym systemem pracy, doświadczeniem i profesjonalną wiedzą daje nam olbrzymią przewagę konkurencyjną.

Dekarstwo to dla nas coś więcej niż tylko sposób na życie. To przede wszystkim pasja i rozwój. Lubimy podejmować ambitne projekty. Ich realizacja daje nam olbrzymią satysfakcję.

Dachy to nasza specjalność.